Farmasi Kozmetik Ürünlerini Tanıyalım.

Farmasi 1952 yılında Dr. Cevdet TUNA tarafından kurulmuş bir Türk firmasıdır. Dr. Cevdet TUNA Türkiye'nin ilk doktorlarından olup ağrı kremini, öksürük şurubunu, yanık merhemini bulan kişidir.

Farmasi'nin yani Dr. Cevdet TUNA'nın üretimde dikkat ettiği 10 kural şunlardır:

1- Ürünler paraben içermez.
2- Triclosan içermez.
3- Etil alkol içermez.
4- Yapay renklendirici kullanılmaz.
5- Nikel içermez.
6- Hayvanlar üzerinde test edilmez.
7- Allerji riski içermez.
8- Hayvansal madde içermez.
9- Dermotolojik olarak test edilmiştir.
10- Bütün ürünleri Farmasi laboratuvarlarında üretilmektedir.

Farmasi Hakkında

Farmasi; 2000’i aşkın ürün yelpazesi ile bay, bayan, çocuk, bebek, yaşlı, genç, lüks tüketim ve ekonomik seriler ile her yaş ve sosyo-ekonomik tüketici kesimine hitap eden renkli kozmetik, kişisel bakım, saç bakımı, parfüm, takı setleri,saat ve aksesuar, bebek ve hijyen ürünleri ile 100 milyon € değerinde bir pazara hitap etmektedir.

Ürünler ISO9001 kalitesinde çevre ve ozonla dost, hayvanlar üzerinde test edilmeden ve geri dönüşüm sistemi ile üretilmektedir. Ürünler % 100 müşteri memnuniyeti ile pazarlanmakta olup hem kendiniz ve aileniz için ekonomik olarak direkt fabrika fiyatından alabilir hem de müşterilerinize en doğru ürünü sunduğunuzdan emin olarak sürdürülebilir bir gelir elde edebilirsiniz. Network-marketing yani doğrudan-pazarlama sistemi 18 yaşını dolduran herkese ister part-time ister tam zamanlı olarak fırsat sunan uluslar arası bir pazarlama sistemidir.  1970’li yıllarda Amerika’da doğmuş olan bu sistem, tüm Dünya’da 150 Milyar € pazar hacmine sahip ve 100 Milyon Distribütöre iş imkanı sunmaktadır.

Farmasi; minimum sermaye ve risksiz olarak kendi işini kurmak isteyen, ek gelir, yeni insanlarla tanışmak, iyi bir emeklilik ve miras bırakabileceğiniz doğru bir fırsattır.

Stok bulundurma, yıllık aidat, yüksek giriş bedeli, ve zorunlu alım gibi koşullar sunmayan %100 bir Türk sistemidir.